خط مونتاژ هوشمند بدون خطا

خط مونتاژ هوشمند بدون خطا

خط مونتاژ A/C پژو ۴۰۵ به طول ۱۷ متر در دو لاین ، که یکی عملیاتی و دیگری مخصوص برگشت اتوماتیک فیکسچرها با استفاده از کانوایرهای رولری است. دارای ۱۳ ایستگاه است که توسط ۱۰ واحد PLC زیمنس کنترل و فرمان داده می شوند. هر ایستگاه مستقل عمل می کند و قابلیت آنرا دارد که برنامه آن برای مونتاژ یونیت های مشابه تغییر داده شود که تا ۴۶ نوع برنامه مختلف را می توان روی PLC های این خط نصب نمود. سیستم کنترل به شکلی طراحی و برنامه ریزی شده است که می تواند از خطای انسانی در عملیات تعریف شده برای مونتاژ جلوگیری کند. بر روی این خط تست نشتی رادیاتور بخاری و عملکرد دریچه ها و دور موتور فن انجام می شود.

خط مونتاژ بدون خطا و هوشمند داشبورد پژو ۲۰۶

خط مونتاژ داشبورد پژو ۲۰۶ به طول ۲۶ متر در دو لاین ، یکی عملیاتی و دیگری برگشت اتوماتیک فیکسچر ها با استفاده از کانوایر های رولری در ۱۳ ایستگاه که توسط ۱۰ واحد PLC زیمنس کنترل و فرمان داده می شوند ، هر ایستگاه مستقل عمل می کند و قابلیت آنرا دارد که برای مونتاژ یونیت های مشابه تغییر داده شود و تا ۴۶ نوع برنامه مختلف را می توان روی PLC های این خط نصب نمود. سیستم کنترل به شکلی طراحی و برنامه ریزی شده است که می تواند از خطای انسانی در عملیات تعریف شده مونتاژ جلوگیری کند.

 

 

این خط برای اولین بار در کشور طراحی و ساخته شده است و قادر است در هر ۶۷ ثانیه یک واحد کامل داشبورد همراه با یونیت A /C را مونتاژ نماید.
سفارش دهنده شرکت مهر کام پارس

 

خط مونتاژ داشبورد خودرو رانا در این خط طراحی جدیدی انجام شده بطوریکه مونتاژ کاری بر روی آن بسیار راحت وآسان انجام می شود این خط شامل ۸ ایستگاه می باشد که در دو لاین وهر لاین ۴ ایستگاه پشت به پشت قرار گرفته ودر دو سر این خط دوسیستم کردان وجود دارد نوع کانوایر رولری با استوپر های بادی وسیستم گردش در دو سر توسط الکترو موتور و عملیات اصلی توسط PLC کنترل وفرمان داده میشود. فیکسچر های این دستگاه قادرند ۱۸۰ درجه حول محور افقی دوران کنند ودر زاویه دلخواه متوقف ومحکم شوند تا در زاویه مناسب مونتاژ قطعات راحت تر باشد .در حین مونتاژ فیکسچر ثابت ودر جای خود محکم قرار گرفته تا مونتاژ صحیح انجام شود.

این خط به سفارش شرکت سازه پویش طراحی وساخته شده است

 

 

ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد