مقدمه :
شرکت طراحی مهندسی خلاق ماشین که در زمینه صنایع ماشین سازی وتجهیزات دارای پروانه فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن وتجارت می باشد و۳۷ سال تجربه در طراحی ماشین وخط تولید دارد . لذا در بخش صنایع مختلف خصوصا صنایع فلزی وماشین سازی بنا در خواست و نیاز صنعت کشور ،ماشین ، خط تولید وتجهیرات مورد نیاز آن ها را طراحی ، ساخت ونصب وراه اندازی نموده که خلاصه آن بشرح زیر است

طراحی وساخت دستگاه تست استاندارد مجموعه سیستم کنترل کولر وبخاری خودرو پراید ، توسط ابن دستگاه که مجهز به سیستم کنترل وفرمان PLC می باشد تمام دستور العمل تست استاندارد دوام مکانیکی اجرا می شود.
سفارش دهنده شرکت پلاسکوکار سیپا

دستگاه تست پمپ بنزین پراید

طراحی و ساخت دستگاه تست پمپ بنزین پراید جهت آزمایش ، مکش خشک و با سوخت و رانش در دورهای مختلف و همچنین تست دوام

 

 

طراحی و ساخت دستگاه مولد موج آب

این دستگاه جهت آزمایش هیدرولیک دریایی موج شکن بندرگاه بندر نوشهر که دارای دو صفحه ده متری و یازده متری بوده ، ارتفاع و دامنه نوسان امواج آن قابل تنظیم می باشد.

 

 

طراحی و ساخت دستگاه مولد موج ، جهت آزمایش هیدرولیک دریایی موج شکن بندرگاه بندر نوشهر که دارای دو صفحه ده متری و یازده متری بوده ، ارتفاع و دامنه نوسان امواج آن قابل تنظیم می باشد.

برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده است.

طراحی و ساخت ابزار و لوازم مورد نیاز آزمایشگاههای هیدرولیک سد ، رسوب شناسی و ایزوتوپ.

کارفرما : مرکز تحقیقات منابع آب وزارت نیرو

 

افتخار ما خلاقیت در طراحی ، کیفیت در ساخت و ایجاد ارزش افزوده در اقتصاد است ، که باعث جلب رضایت مشتریان گردیده ، سفارشات مجدد و استمرار همکاری آنان دلیلی بر این مدعاست.

اختصارا حاصل تلاش چندین ساله و کردار صنعتی مان را توضیح می دهیم ، خود گویای عملکرد این واحد است که :

دو صد گفته چون نیم کردار نیست

۱-صنایع پلاستیک

الف- تولید لوله کمپوزیت

 

 

این صنعت از صنایع مدرن و در حال گسترش که آمیخته ای از رزین و الیاف جهت ساخت قطعات سبک و بسیار مقاوم می باشد. مخصوصا در صنایع هوایی و خودرو هرجا که وزن کم و مقاومت زیاد فاکتور اصلی باشد. این شرکت بنا به درخواست شرکت بوشهر پلاستیک ، ماشین آلات خط تولید لوله کمپوزیت از قطر ۱۶۰ تا ۱۶۰۰ میلی متر به طول ۱۲ متر با ظرفیت تولید یک لوله در ساعت را طراحی نموده و قادر است در این زمینه ماشین آلات خاصی طراحی ، ساخت و راه اندازی نماید.

 

تانکر گردان

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد