صنایع ماشین سازی و تجهیزات

مقدمه :
شرکت خلاق ماشین که در زمینه صنایع ماشین سازی وتجهیزات دارای پروانه فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن وتجارت می باشد و۳۷ سال تجربه در طراحی ماشین وخط تولید دارد . لذا در بخش صنایع مختلف بنا به مراجعه مشتریان ماشین ، خط تولید وتجهیرات مورد نیاز آن ها را طراحی ، ساخت ونصب وراه اندازی نموده و تحویل داده است بخشی از فعالیت ما در زمینه صنایع غذایی ودارویی ذیلا شرح داده شده است.

خط تولید اتوماتیک بادکنک

طراحی و ساخت خط تولید اتوماتیک بادکنک با ظرفیت ۲۰۰۰۰ قطعه در ساعت که از این دستگاه می توان جهت تولید موارد مشابه در زمینه لوازمات بهداشتی و بیمارستان استفاده نمود. این دستگاه توسط این شرکت ساخته شده و مشابه خارجی ندارد. جزء خطوط تولید سریع است و ارزش افزوده بالایی در تولید محصول ایجاد می کند.

 

مقدمه :
شرکت طراحی مهندسی خلاق ماشین که در زمینه صنایع ماشین سازی وتجهیزات دارای پروانه فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن وتجارت می باشد و۳۷ سال تجربه در طراحی ماشین وخط تولید دارد . لذا در بخش صنایع مختلف خصوصا صنایع فلزی وماشین سازی بنا در خواست و نیاز صنعت کشور ،ماشین ، خط تولید وتجهیرات مورد نیاز آن ها را طراحی ، ساخت ونصب وراه اندازی نموده که خلاصه آن بشرح زیر است

 

طراحی و ساخت دستگاه پیچش ماکارونی نازل (ورمیشل) جهت آماده سازی انتقال به گرمخانه و بسته بندی.

ج- طراحی الواتور با حرکت افقی و عمودی جهت انتقال ماکارانی فرم به داخل دستگاه بسته بندی.

 

طراحی و ساخت دستگاه تولید لازانیا به صورت اتوماتیک.

 

 

طراحی خط تولید دستکش ( خانگی ، کارگری و جراحی )

این دستگاه قادر است ۱۵۰۰ جفت دستکش در ساعت تولید نماید و دارای ارزش افزوده فراوان می باشد.

 

 

تحقیقات و به نتیجه رساندن در مورد فولاد ضد فرسایش در مقابل سیلیس و آهک تحت فشار ۴۰۰ تن و به دست آوردن آلیاژ مخصوص که می تواند با نوع آلمانی خود رقابت کند

دستگاه مجوف کننده آجر ماسه آهکی

طراحی و ساخت این دستگاه جهت سبک نمودن آجر ماسه آهکی و همچنین گیرایش آنها نسبت به هم و صرفه جویی در مواد به طوریکه آجر با ۱۱ سوراخ تولید شده و ۴۰ درصد کاهش وزن و صرفه جویی در مواد را ایجاد می کند.

 

 

– اصلاح سرند و تغییر در طراحی و رفع نقص آن در کارخانه آجر ماسه آهکی.

ز- طراحی و ساخت دستگاه تغذیه کننده رنگ به مواد آجر ماسه آهکی به نسبت دقیق و قابل تنظیم جهت تولید آجر رنگی

۶- صنایع فلزی

الف- طراحی و ساخت پرس بادی مخصوص جهت پانچ سینی های کف و سقف کولر آبی.

این پرس بادی به صورت ۱۷ سوراخ در یک مرحله می باشد. این نوآوری باعث گردیده به جای پرس ۴۰۰ تن از یک جک بادی نیم تن استفاده گردد و سرعت تولید خیلی بالا رود.

ب- طراحی و نظارت بر ساخت دستگاه برش نوار فلزی

 

ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد