استفاده بهینه از عرصه های شهری مرتبه سازی را در پی داشت و دارد ، از طرف دیگر محصولات جدید تولید انبوه شده و وارد جامعه ی بشری می شود ، پس برای نگهداری این حجم عظیم کالای تولید شده در این عرصه های تنگ بایستی همانند جوامع پیشرفته چاره ای اندیشید و تجهیزات مناسب را طراحی وبخدمت گمارد.

به منظور مکانیزه کردن انبار ها و پارکینگ ها این شرکت اقدام به طراحی و ساخت انواع ماشین الات و تجهیزات مورد نیاز این صنعت نموده است از جمله :

دستگاه انبار و بایگانی مکانیزه هوشمند جهت نگهداری کالا واسناد در ارتفاع می باشد که توسط این شرکت اولین بار درکشور طراحی ، ساخته و ثبت اختراع گردیده است.

طراحی و ساخت بایگانی و انبار مکانیزه هوشمند (دوارا) که موجب صرفه جویی قابل توجهی در فضا در اختیار ، دستیابی سریع و آسان به کالا و اسناد می شود. این دستگاه دارای قابلیت اتصال به رایانه است و موجب سهولت در آمارگیری و کنترل موجودی می شود.

دوارا ، انبار و بایگانی هوشمند مکانیزه این دستگاه نزدیک به شش سال است در وزارت امور خارجه نصب شده وبدون هیچگونه نقصی مانند روز اول به خدمت گمارده میشود : شرکت خلاق ماشین با طراحی ماشین آلات وتجهیزات جدید وهوشمند اسناد ، کالا ، اشیاء ، مایع وجامد را در ارتفاع بطور مکانیزه هوشمند به فرمان شما در می آورد ما اسناد و کالای شمارا از داخل قفسه بایگانی ویا انبار تحت کنترل ورصد میکنیم حتی تردد افرد در محوطه اداری ویا انبار جهت حفاظت اسناد وکالای شما به آنها اشراف مطلق داریم ما خطر حریق را با جدید ترین روش های هوشمند کمتر از ثانیه شناسائی وفرمان اطفاء می دهیم

ارسال دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد